Imprezy szkolne


KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2020/2021

L.P.

RODZAJ IMPREZY

FORMA
REALIZACJI

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

TERMIN 

UWAGI

1

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 Spotkania w klasach Wychowawcy 01.09.2020 Obowiązuje odświętny
strój
2 Europejski Dzień
Języków Obcych
Konkurs,
wystawa

B.Ciesielczyk
A.Czarnota
M.Laszczak

09.2020 -
3 Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej N-le bibliotekarze 03.2021 -
4 Inauguracja pracy Samorządu Uczniowskiego
Pierwsze zebranie samorządu K.Kwaśna
M.Matusiak-Ordon
09.2020 -
5 Światowy Dzień
Tabliczki Mnożenia

Koordynator: O.Hamerlińska

09.2020 -
6 Rajd szkolny Wycieczki piesze

Organizatorzy wyjścia:
kl.1 - ?

kl.2 -  T. Mika
kl.3 - M.Bartula
kl.4,5 - D. Paluch
kl.6 - M.Korzus
kl.7 - B.Świder
kl.8 - D.Markowski

09.2020 -
7 Ślubowanie uczniów
klas I
Program artystyczny, 
dekoracja
Cz. Mika 25.09.2020 -
8 Święto KEN Akademia A.Mostowska 14.10.2020 -
9 Święto Drzewa Konkurs plastyczny, wystawa G.Mika-Bednarczyk  A.Treszczczyńska-Rodak 
10.2020 -
10 Halloween Dyskoteka A.Czarnota   
M.Nycz
B.Ciesielczyk
M.Laszczak
L.Romańska
10.2020 -
11 Święto Niepodległości Apele: kl.1-3
Przegląd pieśni patriotycznych,
Konkurs historyczny 

M.Bartków
E.Wilman
L.Romańska

M.Szweda (dekoracje)

przed
10.11.2020
Obowiązuje odświętny
strój
12 Andrzejki Dyskoteka kl.IV-VIII O.Hamerlińska
M.Szweda 
 B.Świder   
U.Wajda 
I.Kuśnierz
11.2020 -
13 Gwiazdka w Jedynce

Jasełka

Wystawa Ozdób Świątecznych

I.Podleśna
K.Kwaśna
M.Czarnota
12.2020 -
14 Karnawał w Jedynce

Bale Karnawałowe

Wychowawcy kl. I-III 01.2021 -
15 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Dyskoteka Cz.Mika
E.Wilman
U.Spaczek 
A.Noga
A.Mostowska
01.2021 -
16 Przegląd piosenki regionalnej

M.Pycia
E.Drożdż

02.2021 -
17 Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Konkursy
wystawa

E.Michulec

02.2021 -
18 Walentynki Poczta Walentynkowa dyskoteka

K.Kwaśna
M.Matusiak-Ordon I.Kurowska 
Patrycja Miech

02.2021 -
19 Dzień Bezpiecznego Internetu Wystawa 
konkursy

B.Pawlik 
I.Kurowska
U.Wajda 

02.2021 -
20 Święto Matematyki

Wystawa, 
konkursy

M.Pycia (kl.1-3) Koordynator: 
J.Łysek-Maciej (kl.4-8)
03.2021 -
21 Pierwszy
Dzień Wiosny
Kl. 1-3
Konkurs Talentów
Kl. 4-8
M.Kazanecka
Cz.Mika 

U.Spaczek
21.03.2020 -
22 Święta Wielkanocne Apele E.Sadowska kl. 1-3
P.Niemczyk kl. 7e
08.04.2021 -
23 Dzień Ziemi Zajęcia ekologiczne, wystawy,
konkursy,
apele
M.Korzus
M.Bartula
04.2021 -
24 Rocznica Konstytucji
3 Maja
Akademia I.Kuśnierz 30.04.2021 Obowiązuje  odświętny
strój
25 Bez pszczół nie ma nic, ratujmy je by żyć Akcja ekologiczna M.Matusiak-Ordon 05.2021 -
26 Kiermasz używanych książek W.Wilman
L.Romańska
05.2021 -
27 Dzień Dziecka


Dzień Sportu

Zawody o Puchar Dyrektora SP1

Koordynator: D.Wiktor
n-le wf

A.Mostowska
M.Rasała (kl.1-3)

01.06.2021 -
28 Podsumowanie roku szkolnego Apele - wręczenie nagród i dyplomów Opiekunowie grup wiekowych 06.2021 -
29 Uroczyste zakończenie roku szkolnego Kl. 1-3
Kl. 4-7
Dekoracje
M.Pycia
M.Szweda 
A.Treszczyńska-Rodak
Obowiązuje odświętny
strój
30 Pożegnanie kl.VIII

kl. 7d - program artystyczny

M.Matusiak-Ordon 26.06.2021 Obowiązuje odświętny
strój
31 Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 Akademia dla kl. 1-3
Dekoracja
Akademia dla kl. 4-8
T.Mika
M.Szweda
E.Michulec
01.09.2021 Obowiązuje odświętny
strój

.