Działalność samorządu

Zbieramy się i obradujemy raz w miesiącu.

Bierzemy udział w najważniejszych imprezach szkolnych, np.:

• Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej,
  • Ślubowanie Rady Uczniowskiej na sztandar szkoły,
  • Ślubowanie i pasowane uczniów klas I.

Włączamy się w ogólnopolskie akcje, np.:

• "Góra Grosza",
  • "Pola Nadziei".

Organizujemy różne akcje charytatywne na terenie szkoły, np.:

• "Do serca przytul psa",
  • "Pomóż i TY".

Systematycznie kontrolujemy wystrój sal lekcyjnych.

Raz w tygodniu losujemy "szczęśliwe numerki" w ramach naszej akcji "Dzień bez stresu".