SZKOŁA Z LOTU PTAKA


E-MAIL: 
sp1bielsko@op.pl

   

TELEFON I FAX: 
(033) 81-222-95 

 HISTORIA SZKOŁY NASZ PATRON ORGANIZACJA R. SZK. LOKALIZACJA GAZETKA "JEDYNKA"

 


NASZE SUKCESY
 

W ROKU SZKOLNYM 2019/20

 

________________________________________________________________

ARCHIWUM:  SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2018/19

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY SPORTOWE - I PÓŁROCZE

  • 45 BIELSKI RODZINNY RAJD ROWEROWY - 23.09.2018 R.                                                    
    POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ PROMUJĄCY  EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU W RAMACH EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU
    ORGANIZATOR: BESKIDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
     
    Rowerzystom czas oczekiwania na start umilał zespół NIŻEJ z Domu Kultury Włókniarzy. 
    Kategoria - najliczniejsza reprezentacja szkoły
    II miejsce wśród szkół podstawowych:  SP NR 1 B-B (43 osoby)
    Gospodarzem półmetka jesiennej edycji były PISARZOWICE – Gmina Wilamowice.   
    Rowerzystów pyszną grochówką nakarmiło "Po Świecie kuchni”.
    Opiekunami grupy SP1 na rajdzie rowerowym byli: Dagmara Wiktor, Bożena Ciesielczyk, Radosłąw Ruczka.  

  • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE "CZWARTKI  LEKKOATLETYCZNE" 
    ORGANIZATOR: STOWARZYSZENIE "SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY W WARSZAWIE", KLUB SPORTOWY "SPRINT" B-B, U.M. B-B., BBOSIR B-B    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX                         

    CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY 20.09.2018 R.
    III miejsce –
    Amelia Panek rocznik  2007 – 60 m - 9.09 s
    I miejsce   – Kamil Gunia rocznik  2007 – P. PALANT – 37.00m

  • CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY 27.09.2018 R.
    I miejsce   – Kamil Gunia rocznik  2007 – P. PALANT – 43.10m
    II miejsce  – Maja  Ślosarczyk rocznik  2007 - 300 m – 52.09
    III miejsce – Julia Cebula rocznik  2006 – 300 m – 50.70s
    I miejsce   – Maja  Ślosarczyk rocznik  2007 – P. PALANT – 33.90m
    III miejsce – Dominik Mikłusiak rocznik  2007 - 1000 m – 3:37.47

  • MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ZAWODY SZACHOWE – IGRZYSKA MŁODZIEŻY – 02.10.2018 R.
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ                                          
    X miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
    drużyna:
    Bartosz Jedynak, Damian Klenka, Rafał Trzonkowski, Natalia Giedrys

  • MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ZAWODY SZACHOWE IGRZYSKA DZIECI 03.10.2018 R.
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 
    drużyna: Michał Kmiecik, Bartosz Świątek, Tomasz Kołodziejczyk, Natalia D`Antonio

  • MIĘDZYSZKOLNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – IGRZYSKA MŁODZIEŻY - 05.10.2018 r.
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    III miejsce – dziewczęta
    drużyna: Natalia Giedrys, Zuzanna Górka, Dominika Jasica, Maria Kalfas, Anna Michalik, Julia Sromek, Julia Muzyka
    XI miejsce – chłopcy
    drużyna: Dawid Czyż, Kamil Krężołek, Eryk Mic, Dawid Spyra, Olaf Staniszewski, Bartłomiej Widziak

  • MIĘDZYSZKOLNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE– IGRZYSKA DZIECI – 05.10.2018 R.    
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    II miejsce – chłopcy
    drużyna: Dominik Mikłusiak, Jakub Szajrych, Michał Pietrzyk, Adam Świder, Kamil Gunia, Tomasz Kołodziejczyk, Oskar Kania
    III miejsce – dziewczęta
    drużyna: Zuzanna Gielmuda, Julia Cebula, Zuzanna Czapla,  Maja Ślosarczyk, Weronika Balas, Laura Mirocha,
    Nikola Baranowska

  • REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – IGRZYSKA DZIECI ZAWODY 1/4 FINAŁU WOJ. ŚLĄSKIEGO - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE -  11.10.2018 ROKU – ZABRZEG                                     
    ORGANIZATOR:  ŚLĄSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
    V miejsce – chłopcy
    drużyna: Dominik Mikłusiak, Jakub Szajrych, Michał Pietrzyk, Adam Świder, Kamil Gunia, Tomasz Kołodziejczyk, Oskar Kania

  • TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI – 04.12.2018 R.                
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ

    I miejsce – chłopcy drużyna: Kamil Gunia, Tomasz Kołodziejczyk, Oskar Kania, Dawid Kasperek                                   I miejsce – dziewczęta drużyna: Maja Ślosarczyk, Martyna Polak, Emilia Muzyka, Agnieszka Kołton
    INDYWIDUALNIE:
    I miejsce  –
    Kamil Gunia
    I miejsce  – Maja Ślosarczyk
    II miejsce – Martyna Polak   

  • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT– 05.12.2018 R.                                   
    ORGANIZATOR: UKS TOP JEDYNKA BIELSKO-BIAŁA
    I miejsce – drużyna
    Patrycja Wiewióra, Amelia Afeltowicz, Amelia Panek, Anna Włoch, Zuzanna Czapla,
    Julia Cebula, Jowita Fąfara, Martyna Polak, Katarzyna Kubacka, Anna Laskoś, Nikola Baranowska, Natalia DʼAntonio

  • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – 05.12.2018 R.
    ORGANIZATOR: UKS TOP JEDYNKA BIELSKO-BIAŁA
    II miejsce – drużyna
    Grzegorz Pysz, Michał Pietrzyk, Szymon Gębarski,  Krystian Traczyk, Michał Kmiecik,
    Marcin Staniszewski, Kamil Gunia, Dawid Kasperek, Jakub Szajrych, Dominik Mikłusiak, Tomasz Kołodziejczyk, Maciej Kryska

  • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – 05.12.2018 R.
    ORGANIZATOR: UKS TOP JEDYNKA BIELSKO-BIAŁA
    II miejsce – drużyna
    Jowita Fąfara, Zuzanna Czapla, Julia Cebula, Anna Malarz

  • MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – 05.12.2018 R.
    ORGANIZATOR: UKS TOP JEDYNKA BIELSKO-BIAŁA
    IV miejsce - drużyna
    Michał Pietrzyk, Dawid Kasperek, Marcin Staniszewski

  • TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - IGRZYSKA DZIECI –11.12.2018 R.
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    V miejsce – dziewczęta – 
    drużyna: Anna Michalik, Karina Wadach, Zwięczak, Maria Kalfas
    XI miejsce – chłopcy – drużyna: Patryk Koperniak, Jakub Chmielewski,  Mateusz Niemiec, Olaf Staniszewski

  • KONKURS - ,,LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO” –
    NA ZAJĘCIACH LA KLAS I-III ORAZ IV-VI ZOSTAŁY NAGRANE DWA FILMY 90S PRZEZ TRENERA LDK DAGMARĘ WIKTOR
    Filmy zostały docenione przez  komisję składająca się z Sebastiana Chmary, Marka Wochny oraz Dagny Wleklińskiej
    Szkoła otrzyma sprzęt lekkoatletyczny dla klas I-III oraz  IV-VIII

12 grudnia 2018 r., KONKURS "ZAKOCHAJ SIĘ W LEKKIEJ'' - KLASY I-III - ZDJĘCIA
10 grudnia 2018 r., KONKURS "ZAKOCHAJ SIĘ W LEKKIEJ'' - KLASY IV-VI - ZDJĘCIA

             FILMY NA KONKURS POLSKIEGO ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI  „ZAKOCHAJ SIĘ W LEKKIEJ"xx

OTO WYGRANY SPRZĘT LA ZA FILMY DLA KLAS I-VI „ZAKOCHAJ SIĘ W LEKKIEJ”

SZKOLNE SUKCESY SPORTOWE - I PÓŁROCZE

  • MIĘDZYKLASOWE ZAWODY SZACHOWE  26.09.2018 R.                                                     
    KLASY  I-VI
    I miejsce     –
    Michał Kmiecik 6a
    II miejsce    – Tomasz Kołodziejczyk 5b
    III miejsce   – Bartosz Świątek  2a
    IV miejsce   – Natalia D̕Antonio 6c

  • KLASY  VII-VIII
    I miejsce     –
    Damian Klenka 8a
    II miejsce    – Bartosz Jedynak  7c
    III miejsce   – Rafał Trzonkowski 7c
    IV miejsce   – Natalia Giedrys 8c

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT KLAS VI – 13.11.2018 R.
    I miejsce     – Martyna Polak
    II miejsce    – Patrycja Wiewióra
    III miejsce   – Natalia Szczepan

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT KLAS V 14.11.2018 R.
    I miejsce      – Maja Ślosarczyk
    II miejsce     – Agnieszka Kołton
    III miejsce    – Ewa Klenka

  • FINAŁ MIĘDZYKLASOWYCH ROZGRYWEK TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT KLAS V- VI  15.11.2018 R.
    I miejsce     – Martyna Polak
    II miejsce    – Maja Ślosarczyk
    III miejsce   – Emilia Muzyka
    IV miejsce   Agnieszka Kołton

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW KLAS V 13.11.2018 R.
    I miejsce     – Tomasz Kołodziejczyk
    II miejsce    – Oskar Kania
    III miejsce   – Kamil Gunia

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW KLAS VI 14.11.2018 R.
    I miejsce     – Dawid Kasperek
    II miejsce    – Dominik Mikłusiak
    III miejsce   – Maciej Kryska

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW KLAS V-VI – FINAŁ 15.11.2018 R.
    I miejsce     – Tomasz Kołodziejczyk
    II miejsce    – Oskar Kania
    III miejsce   – Kamil Gunia
    III miejsce   – Dawid Kasperek

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT KLAS VII- VIII – 05.12.2018 R.
    I miejsce    – Anna Michalik
    II miejsce   – Karina Wadach
    III miejsce  – Nikola Zwięczak
    IV miejsce  – Maria Kalfas

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW KLAS VII-VIII – FINAŁ – 05.12.2018 R.
    I miejsce    –
    Patryk Koperniak
    II miejsce   – Jakub Chmielewski
    III miejsce  – Mateusz Niemiec
    IV miejsce  – Oskar Szumilas

INNE MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE

  • KONKURS J, ANGIELSIEGO – OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS, LINGUA PLUS - X 2018 R.
    ORGANIZATOR:
    ORGANIZATOR : AMERMEDIA SP. Z.O.O
    Zborowska Magdalena – 7c – 92 pkt – laureat II stopnia
    Gielmuda Zuzanna – 6b – 92 pkt      –
    laureat II stopnia
    Potocka Natasza – 5c – 92 pkt        –
    laureat II stopnia
    Przystał Szymon 8b – 88 pkt           –
    laureat III stopnia
    Huczek Julia 5f – 88 pkt                  –
    laureat III stopnia
    Juszczyk Julia 4d – 88 pkt              –
    laureat III stopnia
    Czapla Zuzanna – 6b - 84 pkt          –
    laureat IV stopnia
    Kmiecik Michał – 6a – 84 pkt           –
    laureat IV stopnia
    Kowalik Dominika 5f – 84 pkt           –
    laureat IV stopnia       
    Drąg Jakub 5d – 84 pkt                   –
    laureat IV stopnia
    Kuś Adam 4b – 84 pkt                    –
    laureat IV stopnia
    Susałko Marta – 80 pkt                   –
    laureat V stopnia

  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS  30 Edycja - 7.XI.2018 R.
    ORGANIZATOR: AMERMEDIA SP. Z.O.O. 

    L.p..

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Ilość punktów

    Wynik

    1.

    Gunia Kamil

    5b

    100

    Laureat I stopnia z wyróżnieniem

    2.

    Huczek Julia

    5f

    100

    Laureat I stopnia z wyróżnieniem

    3.

    Kmiecik Michał

    6a

    100

    Laureat I stopnia z wyróżnieniem

    4.

    D’antonio Natalia

    6c

    100

    Laureat I stopnia z wyróżnieniem

    5.

    Niesyt Maria

    3a

    96

    Laureat I stopnia

    6.

    Koch Tomasz

    3a

    96

    Laureat I stopnia

    7.

    Król Szymon

    4e

    92

    Laureat II stopnia

    8.

    Jackowska Maja

    4d

    92

    Laureat II stopnia

    9.

    Mostowski Filip

    4c

    92

    Laureat II stopnia

    10.

    Krywult Michał

    5f

    92

    Laureat II stopnia

    11.

    Konior Julia

    6a

    92

    Laureat II stopnia

    12

    Gielmuda Zuzanna

    6b

    92

    Laureat II stopnia

    13

    Klenka Damian

    8a

    92

    Laureat II stopnia

    14

    Prochownik Julia

    4d

    88

    Laureat III stopnia

    15

    Greń Marek

    4c

    88

    Laureat III stopnia

    16

    D’Antonio Agnieszka

    4c

    88

    Laureat III stopnia

    17

    Hajduk Katarzyna

    5d

    88

    Laureat III stopnia

    18

    Kołodziejczyk Tomasz

    5b

    88

    Laureat III stopnia

    19

    Sandra Niedźwiedź

    8c

    88

    Laureat III stopnia

    20

    Franczak Jakub

    3b

    84

    Laureat IV stopnia

    21

    Gaszek Szymon

    4b

    84

    Laureat IV stopnia

    22

    Siodłak Jakub

    4c

    84

    Laureat IV stopnia

    23

    Zypser Alan

    4b

    84

    Laureat IV stopnia

    24

    Kapłoniak Rafał

    4d

    84

    Laureat IV stopnia

    25

    Ślosarczyk Maja

    5b

    84

    Laureat IV stopnia

    26

    Mikołajczyk Krzysztof

    6a

    84

    Laureat IV stopnia

    27

    Jurasz Martyna

    3b

    80

    Laureat V stopnia

    28

    Krawczyk Ania

    3b

    80

    Laureat V stopnia

    29

    Dziubińska Maja

    4c

    80

    Laureat V stopnia

    30

    Drąg Jakub

    5d

    80

    Laureat V stopnia

    31

    Jarosz Szymon

    5b

    80

    Laureat V stopnia

INNE SZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS IV: "PLAKAT NA ŚWIĘTO DRZEWA" - X 2018 R.
    Termin: październik 2018 r. Uczestnicy: uczniowie klas 4abcdef,  Laureaci: 25 uczniów
    I miejsce        ucz. 4e: Julita Wąsicka, Iga Koch, Oliwia Grzempa 
    II miejsce      – ucz. 4a: Magdalena Bieniek, Patrycja Kaczmarek, Angelika Puchalik, Kamila Wróbel
    III miejsce     ucz. 4c: Michał Kowalewski, Marek Greń, Filip Mostowski, Kacper Cieśla
    Wyróżnienie  ucz. 4a: Kaja Kraus, Julia Jasica, Maja Stoszek, Nadia Stefaniak, Maja Polan
    Wyróżnienie  ucz. 4a: Bartłomiej Jurczyk, Szymon Wardas, Michał Olkowski, Kacper Dubas, Ignacy Grzybek
    Wyróżnienie  ucz. 4d: Maja Jackowska, Julia Prochownik, Julia Byrska, Michał Prochownik
    Organizator: Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V:                                                       
    "PROJEKT EKOLOGICZNY NA ŚWIĘTO DRZEWA I DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA” -  XI 2018 R.
     
    Termin: październik 2018 r., Uczestnicy: uczniowie klas 5abcdef,  Laureaci: 25  uczniów          
    I miejsce        ucz. klasy 5d: Patrycja Dec, Amelia Korzonkiewicz, Agata Biernot
    II miejsce      ucz. klasy 5d: Katarzyna Hajduk, Martyna Lipert, Jakub Drąg, Grzegorz Pysz
    III miejsce      ucz. klasy 5b: Lena Stoszek, Aleksandra Tlałka, Amelia Gruszka, Anna Włoch
    Wyróżnienie ucz. klasy 5a: Maja Jagiełło, Emilia Zanik, Marta Susałko, Justyna Kocur
    Wyróżnienie ucz. klasy 5c: Maria Serafin, Zuzanna Żabińska, Emilia Kwaśny, Kamila Szmulewicz   
    Wyróżnienie ucz. klasy 5c: Zofia Kramarczyk, Oliwia Giedrys
    Wyróżnienie ucz. klasy 5e: Zofia Hańska, Michał Stefan, Hubert Górski, Zuzanna Maligłówka
    Organizator: Urszula Wajda

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS SZÓSTYCH NA PROJEKT W GRUPACH - X/XI 2018 R.
    "IDEALNE OSIEDLE - OSIEDLE MOICH MARZEŃ"
    Termin: październik, Uczestnicy: uczniowie klas 6abc, Laureaci: 26 uczniów
    I miejsce       ucz. 6b: Emilia Domaradzka, Julia Zawadzka, Zuzanna Gielmuda, Aleksandra Suchodolska
    II miejsce      ucz. 6a: Joanna Kiszczak, Izabela Kiszczak, Olivier Mendroch, Anna Stańco
    III miejsce     ucz. 6b: Zuzanna Czapla, Julia Cebula, Julia Hirsz, Nikola Łukawska
    Wyróżnienie ucz. 6a: Michał Kmiecik, Kornelia Podstawna, Marcin Staniszewski, Krzysztof Mikołajczyk,
                                        Julia Konior, Natalia Baszczyńska

    Wyróżnienie ucz. 6b: Bruno Chwastek, Bartłomiej Chudy, Maciej Kryska, Mateusz Krawczyk,
                                        Bartłomiej Biegun, Dominik Mikłusiak

    Wyróżnienie ucz. 6c: Natalia D’Antonio, Jowita Fąfara
    Organizatorzy: Urszula Wajda, Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV:  PROJEKT „MODEL KOMPUTERA” - X 2018 R.
    Termin: październik, Uczestnicy: uczniowie klas 4abcdef, Wyróżnienia: 31 modeli, 36 uczniów
    Wyróżnienie ucz. 4a: Adam Cholewa, Magdalena Bieniek, Dawid Kwaśny, Julia Jasica, Kacper Dubas,
                                         Nataniel Wójcik, Szymon Wardas

    Wyróżnienie ucz. 4b: Milena Cader, Laura Mirocha, Bartłomiej Górny, Nikola Wójtowicz, Nikola Oleszkiewicz
    Wyróżnienie ucz. 4c: Antonina Śpiewak, Klaudia Wieja, Julia Pacek, Jan Handzlik, Sonia Wlaź i Adrian Mucha,
                                         Maja Markiewicz i Zuzanna Markiewicz, Igor Kubacki i Maksymilian Anus,
                                         Kacper Cieśla i Michał Kowalewski i Marek Greń

    Wyróżnienie ucz. 4d: Nikodem Bubiak, Nina Mic, Paweł Kopiec, Rafał Kapłoniak,
    Wyróżnienie ucz. 4e: Alessandro Kluska, Filip Kastura,  Jakub Siwiak, Szymon Król
    Wyróżnienie ucz. 4f:  Karolina Kaliciak, Karol Rasiński, Filip Bieniek
    Organizatorzy: Bożena Pawlik, Urszula Wajda

    SZKOLNA AKCJA POD HASŁEM: „BEZ PSZCZÓŁ NIE MA NIC, RATUJMY JE BY ŻYĆ”  2930.X.2018 R.
     

  • KONKURS WIEDZY O PSZCZOŁACH
    I miejsce     Kamil Gunia 5a
    II miejsce    Tomasz Kołodziejczyk 5b
    III miejsce   Dominika Jasica 8c

  • KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY WIERSZ O PSZCZOŁACH
    I miejsce      Marta Susałko 5a
    II miejsce    Zosia Jackowska 7b
    III miejsce   Milena Cader 4b

  • KONKURS DLA KLAS NA "NAJCIEKAWSZY STRÓJ "PSZCZOŁA"
    I miejsce     5b   
    II miejsce     1a   
    III miejsce   1c

  • KONKURS NA PRZEBRANIE INDYWIDUALNE "NAJCIEKAWSZY STRÓJ "PSZCZOŁA"
    I miejsce      Natalia Wiewióra 1b
    II miejsce    Julia Juszczyk 4d
    III miejsce   Ewa Klenka 5d

  • KONKURS RODZINNY "PSZCZOŁA" DLA KLAS I-III
    I miejsce     Wiktor Madej 1c
    II miejsce     Mateusz Jańczuk 2a
    III miejsce   Leonard Szymkowiak 1b
    III miejsce   – Marika Brzykowska 2b
    Wyróżnienia:  Iza Sadlok 2b, Weronika Wójcik  2a

  • KONKURS "QUIZ O PSZCZOŁACH" /BANK PYTAŃ W HOLU SZKOŁY/:
    I miejsce     Joaquin Jakubiec 7a,
    II miejsce     Marta Wróbel 8b,
    III miejsce   – Weronika Stąsiek 7a
    Organizator akcji w szkole: Małgorzata Matusiak-Ordon

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V:  PLAKAT "WIDOCZNY=BEZPIECZNY"  -  XI 2018 R.
    Termin: listopad 2018 r. Uczestnicy: uczniowie klas 5abcdef, Laureaci: 15 uczniów
    I miejsce     
    Zofia Hańska 5e
    II miejsce     Zuzanna Kokot 5d
    III miejsce    Zuzanna Kmiecik 5c
    Wyróżnienia:
    Kamila Szmulewicz 5c, Zuzanna  Żabińska 5c, Katarzyna Hajduk 5d, Dominik Pełka 5d, Maja Wiewióra 5d,
    Mateusz Kupisz 5d, Jakub Drąg 5d, Adrian Cichosz 5d, Agnieszka Kołton 5e, Oliwia Handzlik 5f, Kaja Pietraszko 5f
    , Paweł Micał 5c
    Organizator:
    Urszula Wajda

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS IV:  „NOŚ ODBLASKI – BĄDŹ BEZPIECZNY”  -  XI 2018 R.
    Termin: listopad 2018 r. Uczestnicy: uczniowie klas 4abcdef,   Wyróżnienia: 12 uczniów
    Wyróżnienie ucz. klasy 4a:  Magdalena Bieniek, Szymon Wardas,
    Wyróżnienie ucz. klasy 4b:  Nikola Oleszkiewicz, Adam Kuś
    Wyróżnienie ucz. klasy 4c:  Klaudia Wieja, Antoni Pabian
    Wyróżnienie ucz. klasy 4d:  Julia Juszczyk, Nikodem Bubiak
    Wyróżnienie ucz. klasy 4e:  Julita Wąsicka, Szymon Król
    Wyróżnienie ucz. klasy 4f:   Hanna Hańska, Natalia Płaszczymąka
    NAGRODY DLA WYRÓŻNIONYCH - element odblaskowy, a dla wszystkich biorących udział w konkursie – słodycze.
    Organizator: Bożena Pawlik

  • MARATON MITOLOGICZNY KLAS PIĄTYCH - 11 XII 2018 R.
    I miejsce
    klasa 5 b
    II miejsce
    klasa 5 f
    III miejsce
    – klasa 5 d
    Organizatorzy: Justyna Góra, Agata Mostowska

  • SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "MIESZKAM W BESKIDACH" DLA KLAS IV-V  
    Termin: grudzień 2018 r.  Uczestnicy: 94 uczniów klas 4abcdef, 5abcdef, 7a   Wyróżnienia: 48 uczniów
    Kategoria rysunek komputerowy (22 wyróżnień):
    Wyróżnienia: Gabriel Dusza 4a, Kacper Dubas 4a, Julia Jasica 4a, Marta Andrzejewska 4a, Magdalena Bieniek 4a Laura Mirocha 4b, Adam Kuś 4b, Maja Markiewicz 4c, Maksymilian Anus 4c, Agnieszka D’Antonio 4c,
    Maja Dziubińska 4c, Marek Greń 4c, Zuzanna Markiewicz 4c, Julia Juszczyk 4d, Maja Jackowska 4d, Szymon Król 4e,
    Iga Koch 4e, Filip Bieniek 4f, Hanna Hańska 4f, Alicja Mędrek 4f
    , Karolina Kaliciak 4f, Małgorzata Palowska 4f
    Kategoria fotomontaż komputerowy (26 wyróżnień):
    Wyróżnienia: Maja Jagiełło 5a, Maja Górecka 5a, Kacper Biegun 5b, Kamil Gunia 5b, Dawid Legierski 5b,
    Filip Kozak 5b, Szymon Jarosz 5b, Tomasz Kołodziejczyk 5b, Patryk Kopiec 5b, Mateusz Braszka 5b,
    Oliwia Giedrys 5c, Emilia Kwaśny 5c, Zuzanna Kmiecik 5c, Ewa Klenka 5d, Mateusz Kupisz 5d, Jakub Drąg 5d, Katarzyna Hajduk 5d, Maciej Kajdański 5e, Zofia Hańska 5e, Joanna Dzikowska 5e, Oliwia Kasperek 5f,
    Kamila Kruczek 5f, Oliwia Handzlik 5f, Julia Huczek 5f, Oliwia Koźmińska 7a, Radosław Rudziński 7a

    Wyróżnione prace biorą udział w XXVI Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach", Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej /wyniki w kwietniu 2019 r./
    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS DLA KLAS VI "PROJEKT TECHNICZNY O NASZYM REGIONIE"
    Termin: listopad 2018 r.  Uczestnicy: 51 uczniów klas 4a, 4c, 4d, 5d, 6b, 6c Wyróżnienia: 38 uczniów
    Kategoria – makieta – (12 wyróżnień)
    Wyróżnienia:
    Szymon Wardas 4a, Antonina Śpiewak 4c, Filip Mostowski i Michał Kowalewski 4c, Julita Wąsicka 4e, Maja Wiewióra i Martyna Lipert 5d, Dominik Pełka 5d, Adrian Cichosz 5d, Zuzanna Gielmuda 6b, Zuzanna Czapla 6b, Jowita Fąfara 6c, Jakub Krypczyk 6c, Julia Hirsz 6b
    Kategoria kolaż (26 wyróżnień)
    Wyróżnienia:
    Nadia Stefaniak 4a, Kamila Wróbel 4a, Wiktoria Krais 4a, Magdalena Bieniek 4a, Jakub Świątek 4c, Marek Greń 4c, Sonia Wlaź 4c, Klaudia Wieja 4c, Maksymilian Anus 4c, Jakub Siodłak 4c, Julia Zaporowska 4c,
    Kamil Lisiński 4c, Zofia Bystrek 4e, Maja Bystrek 4e, Zuzanna Zalewska 4e, Jakub Siwiak 4e, Filip Kastura 4e, Kateryna Mitsna  5d, Patrycja Dec 5d, Dominik Michalik 5d, Grzegorz Pysz 5d, Jakub Drąg 5d, Zuzanna Kokot 5d, Emilia Domaradzka 6b, Seweryn Januszyk 6c, Szymon Dutko 6c
    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VIII
    Termin: listopad 2018 r.  Udział 13 uczniów z klas 4abc, 5abd, 6c, 8c - kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego
    Kategoria fotografia (kompozycja - obraz) - kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego – 9 uczniów
    Julia Jasica 4a, Marta Andrzejewska 4a (2 prace), Bartłomiej Górny 4b, Marek Greń 4c, Maja Górecka 5a,
    Kacper Cieśla 4c, Mateusz Braszka 5b, Natalia Giedrys 8c, Dominika Jasica 8c

    Kategoria fotografia (album) - kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego – 4 uczniów
    Patrycja Dec 5d, Jowita Fąfara 6c, Natalia Paszyna 6c, Anna Michalik 7a
    Wyróżnione prace biorą udział w XXVI Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach", Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej /wyniki w kwietniu 2019 r./
    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY "ORIENTACJA NA MAPIE AZJI"
    I miejsce
    Sandra Niedźwiedź 8c oraz Michał Niesyt 8a
    III miejsce  Bartosz Kajdański 8a
    Organizator konkursu: Krystyna Manda

  • SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY ,,WIELCY POLACY - JÓZEF PIŁSUDSKI"
    I miejsce     –
    Jakub Dobrzański 6 c
    II miejsce    Julia Konior 6 a
    III miejsce   Michał Kmiecik 6 a
    Szkolny organizator konkursu: J. Góra

  • SZKOLNY TURNIEJ ,,MARATON MITOLOGICZNY"
    I miejsce     klasa 5 b
    II miejsce    klasa 5 f
    III miejsce   klasa 5 d
    Szkolny organizator konkursu: J. Góra, A. Mostowska, D. Markowski

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY SPORTOWE - II PÓŁROCZE

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "DRUŻYNA ENERGII" II EDYCJA
    ORGANIZATOR: AIR SPORT
    kwalifikacja naszej szkoły do II etapu konkursu
    filmik z udziałem klasy 4b, prezentujący sportowy charakter naszej szkoły został zakwalifikowany do grona najbardziej kreatywnych 100 szkół w Polsce, które od lutego do czerwca będą rywalizować podejmując kolejne sportowe wyzwania
    Organizatorzy w szkole - autorzy nagrania: Klaudia Wygaś i Radosław Ruczka

  • IGRZYSKA DZIECI 2018/2019 SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO – FINAŁ REJONOWY –
    ¼ ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH - 05.03.2019 R. LIGOTA

    III miejsce – tenis stołowy chłopców
    drużyna: Tomasz Kołodziejczyk, Adam Świder, Oskar Kania
    IV miejsce – tenis stołowy dziewcząt
    drużyna: Maja Ślosarczyk, Martyna Polak

  • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE "CZWARTKI  LEKKOATLETYCZNE" 
    ORGANIZATOR: STOWARZYSZENIE "SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY W WARSZAWIE", KLUB SPORTOWY "SPRINT" B-B, U.M. B-B., BBOSIR B-B 
                                                                                04.04.2019 R.

     

    300 m dz

    2007

     

    III miejsce

    Ślosarczyk

    Maja

       52.68

     

    P. PALANT dz

    2007

     

    II miejsce

    Malarz

    Anna

       40.00

    III miejsce

    Ślosarczyk

    Maja

       34.50

     

    60 m chł

    2008

     

    I miejsce

    Anus

    Maksymilian

        8.91

     

    WZWYŻ chł

    2008

     

    I miejsce

    Drozdowski

    Dawid

       100

     

    P. PALANT chł

    2008

     

    II miejsce

    Micał

    Paweł

       33.70

    III miejsce

    Procner

    Samuel

       33.00

     

    P. PALANT chł

    2007

     

    II miejsce

    Gunia

    Kamil

    41.60

    25.04.2019 R.

     

    300 m dz

    2007

     

    III miejsce

    Ślosarczyk

    Maja

       51.86

     

    P. PALANT dz

    2007

     

    I miejsce

    Malarz

    Anna

       44.80

     

    60 m chł

    2008

     

    III miejsce

    Anus

    Maksymilian

       8.96

     

    300 m chł

    2007

     

    I miejsce

    Świder

    Adam

       50.52

     

    P. PALANT chł

    2008

     

    III miejsce

    GREŃ

    MAREK

       29.20

     

    P. PALANT chł

    2007

     

    I miejsce

    Gunia

    Kamil

       41.10

    II miejsce

    Świder

    Adam

       38.50

    16.05.2019 R.

     

    300 m dz

    2008

     

    III miejsce

    Wieja

    Klaudia

    56.59

     

    P.PALANT dz

    2007

     

    II miejsce

    Panek

    Amelia

    24.50

     

    60 m chł

    2008

     
    I miejsce

    Anus

    Maksymilian

    8.73

     

    P.PALANT chł

    2008

     
    I miejsce

    Kopiec

    Paweł

    26.50

     

    P.PALANT chł

    2007

     

    III miejsce

    Gunia

    Kamil

    36.50

    30.05.2019 R.

     

    60 m chł

    2008

     
    I miejsce

    Anus

    Maksymilian

    8.58

     

    P. PALANT chł

    2008

     

    II miejsce

    Mostowski

    Filip

    26.50

    III miejsce

    Greń

    Marek

    25.50

     

    P. PALANT chł

    2007

     
    I miejsce

    Gunia

    Kamil

    40.00

    FINAŁ MIEJSKI  06.06.2019 R.

     

    300 m dz

      2007

     
    II miejsce

    Ślosarczyk

    Maja

    50.86

     

    P. PALANT dz

    2007

     
    II miejsce

    Ślosarczyk

    Maja

    38.50

    III miejsce

    Wiewióra

    Patrycja

    32.50

     

    60 m chł

    2008

     
    I miejsce

    Anus

    Maksymilian

    8.62

     

    P. PALANT chł

    2007

     
    I miejsce

    Gunia

    Kamil

    41.6

  • IGRZYSKA DZIECI- SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO- FINAŁ REJONOWY - TENIS STOŁOWY
    DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -
    R.SZK. 2018/19
    ORGANIZATOR: POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY 
    1/4 FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - LIGOTA - 5.03.2019 R.
    III miejsce
     –
    drużyna: Tomasz Kołodziejczyk, Adam Świder, Oskar Kania 
    IV miejsce 
    drużyna: Maja Ślosarczyk, Martyna Polak

  • MISTRZOSTWA BIELSKA-BIAŁEJ SZKÓŁPODSTAWOWYCHW GIMNASTYCE SPORTOWEJ
    ORGANIZATOR: KLUB SPORTOWY "START" BIELSKO-BIAŁA - 08.03.2019 R.
    kategoria drużynowa klubowa dziewcząt
    I miejsce
     – Szkoła Podstawowa nr1 w Bielsku-Białej

  • IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - R.SZK. 2018/1928.03.2019R. ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    I miejsce
     – drużyna chłopców: Biegun Kacper, Gębarski Szymon, Gunia Kamil,  Jarosz Szymon, Jedynak Maciej, Kasperek Dawid, Kmiecik Michał, Kołodziejczyk Tomasz, Krawczyk Mateusz, Mikłusiak Dominik, Pietrzyk Michał,  Staniszewski Marcin, Szajrych Jakub, Traczyk Krystian
    IV miejsce  drużyna dziewczątJulia Cebula, Zuzanna Czapla, Martyna Polak, Katarzyna Kubacka, Maja Ślosarczyk, Anna Malarz, Weronika Balas, Patrycja Wiewióra, Nikola Baranowska

  • IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - R.SZK. 2018/19 07.05.2019 R.
    ORGANIZATOR: 
    MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ

           II miejsce – drużyna chłopców: Biegun Kacper, Kania Oskar, Kołodziejczyk Tomasz, Kopiec Patryk, Krawczyk Mateusz, Mikłusiak Dominik, Staniszewski Marcin, Szajrych Jakub, Świder Adam, Żelazkiewicz Szymon

  • IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW R.SZK. 2018/19 14 18.03.2019 R.
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ                                                                
    III miejsce – drużyna dziewcząt: Affeltowicz Amelia, Balas Weronika, Cebula Julia, Czapla Zuzanna, Fąfara Jowita, Laskoś Anna, Malarz Anna, Polak Martyna, Ślosarczyk Maja, Wiewióra Patrycja

          II miejsce – drużyna chłopców: Gunia Kamil, Jarosz Szymon, Kasperek Dawid, Kmiecik Michał, 
    Kołodziejczyk Tomasz, Kryska Maciej , Mikłusiak Dominik, Pietrzyk Michał, Staniszewski Marcin, Szajrych Jakub

  • IGRZYSKA DZIECI 2018/2019 - SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO -
    FINAŁ REJONOWY- PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
    ORGANIZATOR: POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
    ¼ FINAŁU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - CZECHOWICE-DZIEDZICE - 05.04.2019 R.
    I miejsce
     – drużyna chłopców: Biegun Kacper, Gębarski Szymon, Gunia Kamil, Jarosz Szymon, Jedynak Maciej, Kasperek Dawid, Kmiecik Michał, Kołodziejczyk Tomasz, Krawczyk Mateusz, Mikłusiak Dominik, Pietrzyk Michał,  Staniszewski Marcin, Szajrych Jakub

  • WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI 2018/2019
    ½ FINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI   ORGANIZATOR: POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY, REJONOWY
    ORGANIZATOR SPORTU ŚL.SZS-  KUŹNIA RACIBORSKA -
    24.05.2019 R.
    II miejsce
     – drużyna chłopców: Biegun Kacper, Gębarski Szymon, Gunia Kamil, Jarosz Szymon, Jedynak Maciej,  Kasperek Dawid, Kołodziejczyk Tomasz, Krawczyk Mateusz, Mikłusiak Dominik, Pietrzyk Michał,
    Staniszewski Marcin, Szajrych Jakub

  • IGRZYSKA MŁODZIEŻY - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - R.SZK. 2018/19
    ORGANIZATOR:
     MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    IV miejsce
     – drużyna dziewcząt: Julia Florysiak, Anna Michalik, Karina Wadach , Nikola Zwięczak,
    Dominika Jasica, Sandra Gwiżdż, Zuzanna Górka, Julia Micał, Maria Kalfas, Laura Biegun, Julia Ilkiewicz,
    Weronika Stąsiek, Kamila Usarz

  • IGRZYSKA MŁODZIEŻY - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - R.SZK. 2018/19 ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ

          IV miejsce – drużyna chłopców:  Patryk Koperniak, Dawid Spyra, Wojciech Wawro, Filip Kruczek, Olaf Staniszewski, Krystian Tajs, Mateusz Wiltosiński, Mateusz Niwmiec, Michał Niesyt, Oliwier Łasut, Jakub Kastura
    IV miejsce – drużyna dziewcząt: Julia Florysiak, Anna Michalik, Karina Wadach, Nikola Zwięczak,
    Dominika Jasica, Sandra Gwiżdż, Maria Kalfas,
    Weronika Gruchel, Zuzanna Dąbal, Julia Ślósarczyk

  • IGRZYSKA DZIECI - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - R.SZK. 2018/19 10 -17.05'19
    ORGANIZATOR:
     MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ

          VII miejsce – drużyna chłopców SP1: Gunia Kamil, Kania Oskar, Kołodziejczyk Tomasz, Mikłusiak Dominik, 
    Pietrzyk Michał, Szajrych Jakub  -
    713 pkt
    II miejsce – drużyna dziewcząt SP1: Balas Weronika, Baranowska Nikola, Cebula Julia, Fąfara Jowita, 
    Malarz Anna, Ślosarczyk Maja, Wiewióra Patrycja -
    1055 pkt
    Klasyfikacja Indywidualna
    III miejsce
     – Weronika Balas SP1 - 264 pkt

  • X TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ IM STEFANA ZUBERA W KAT. DZIEWCZĄT- BIELSKO-BIAŁA - 14.05.2019 R. ORGANIZATOR: PARAFIALNO-SZKOLNY KLUB SPORTOWY ,,BESKIDY”      
    VI  miejsce – drużyna dziewcząt SP1 - Julia Florysiak, Zuzanna Dąbal, Anna Sochacka, Anna Michalik,
    Karina Wadach, Julia Ślósarczyk, Nikola Zwięczak, Dominika Jasica, Sandra Gwiżdż
    V  miejsce – drużyna chłopców SP1 - Patryk Koperniak, Dawid Spyra, Wojciech Wawro, Mateusz Wiltosiński, Mateusz Niemiec, Michał Niesyt, Oliwier Łasut, Jakub Kastura

  • MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IV-V- 02.04.2019 R,
    ORGANIZATOR –SP23 BIELSKO-BIAŁA

           I miejsce – drużyna chłopców Filip Mostowski, Mateusz Strzelecki, Daniel Szlósarczyk, Kamil Słonka,
    Adrian Mamroł, Michał Kowalewski, Patryk Kopiec, Bartłomiej Górny, Jakub Świątek

    WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO -
    ROK SZKOLNY 2018/2019

    WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE IGRZYSKA DZIECI /rocznik 2006 i młodsi/ rok szkolny 2018/2019

    Miejsce

    Szkoła

    Punktacja

    Bielsko-Biała

    Punktacja półfinały,
    finały

    wojewódzkie

    Suma
    pkt

    1

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

    112,0

    10,5

    122,5

SZKOLNE SUKCESY SPORTOWE - II PÓŁROCZE

  • MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW KLAS VI - CZERWIEC 2019
    I miejsce   – VI c
    II miejsce  – VI a
    III miejsce – VI b
    Organizator: Dariusz Markowski

  • MIĘDZKLASOWE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS VI - CZERWIEC 2019
    I miejsce   – VI b
    II miejsce  – VI c
    III miejsce – VI a
    Organizator: Dariusz Markowski

INNE MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE

  • PROJEKT „DEUTSCH-LAND, CZYLI WĘDRÓWKA PO LANDACH”  22 I 2019 r.
    ORGANIZATOR: POLSKIE STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO -
    ODDZIAŁ W KATOWICACH /MIEJSCE KONKURSU W BIELSKU-BIAŁEJ LICEUM
    COR/
    I miejsce
    - Dominika Jasica, Kinga Koźmińska i Sandra Niedźwiedź z 8c
    kwalifikacja do finału projektu w Konsulacie Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Małgorzata Laszczak

  • XXVI EDYCJA MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MIESZKAM W BESKIDACH" 2018/2019
    ORGANIZATOR: GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŚWINNEJ K/ŻYWCA ORAZ TOWARZYSTWO AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ „ZWYCZAJNI” ŚWINNA
    PATRONAT: ŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, MAŁOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
    Celem konkursu jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie
    w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna i jej życie codzienne to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac. Konkurs ma charakter interdyscyplinarny i integracyjny.

    Oto wykaz 57 laureatów tegorocznej edycji konkursu:

    KATEGORIA: Grafika komputerowa 7-9 lat
    I miejsce       – Martyna Jurasz 3b            /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    I miejsce       – Szymon Król 4e                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    II miejsce      – Jan Szewczyk 4b              /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    II miejsce      – Maria Niesyt 3a                 /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    III miejsce     – Nataniel Wójcik 4a            /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    III miejsce     – Samuel Procner 4f            /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    Wyróżnienie – Alan Zypser 4b                  /Nauczyciel: Urszula Wajda/
     

    KATEGORIA: Grafika komputerowa 10-12 lat
    II miejsce      – Maria Serafin 5c                /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    III miejsce     – Kaja Pietraszko 5f             /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    III miejsce     – Franciszek Niesyt 5c         /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    III miejsce     – Adam Kuś 4b                    /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Sonia Wlaź 4c                   /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    Wyróżnienie – Maja Markiewicz 4c            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Maksymilian Anus 4c         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Filip Bieniek 4f                   /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
     
    KATEGORIA: Grafika komputerowa 13-15 lat
    II miejsce – Oliwia Koźmińska 7c            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA - Prace multimedialne
    I miejsce    – Zuzanna Glemuda 6b           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    I miejsce    – Jakub Chmielewski 7a          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    I miejsce    – Julia Pytel 7b                      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    II miejsce   – Wiktoria Hrabowska 6b        /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    III miejsce  – Patrycja Wiewióra 6c           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Fotografia 7-9 lat
    I miejsce       – Marta Andrzejewska 4a      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    I miejsce       – Kacper Cieśla 4c               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    III miejsce     – Julia Jasica 4a                   /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Bartłomiej Górny 4b           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Fotografia 10-12 lat
    III miejsce     – Jowita Fąfara 6c               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Marek Greń 4c                  /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Natalia Paszyna 6c           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Patrycja Dec 5d                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Fotografia 13-15 lat
    I miejsce      – Dominika Jasica 8c            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    II miejsce     – Anna Michalik 7a               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Natalia Giedrys 8c             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Kolaż-Wyklejanka 7-9 lat
    III miejsce     – Jakub Siodłak 4c                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    III miejsce     – Zuzanna Zalewska 4e          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Nadia Stefaniak 4a              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Magdalena Bieniek 4a         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Kolaż–Wyklejanka 10-1 2 lat
    II miejsce      – Patrycja Dec 5d                 /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    III miejsce
         – Grzegorz Pysz 5d              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Kateryna Mitsna 5d            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Szymon Dutko 6c               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Emilia Domaradzka 6b        /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Rysunek-Malarstwo 10-12 lat
    II miejsce      – Kamil Lisiński 4c                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Makieta 7-9 lat
    II miejsce      – Szymon Wardas 4a         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Antonina Śpiewak 4c       /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Julita Wąsicka 4e            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Makieta 10-12 lat
    I miejsce      – Zuzanna Gielmuda 6b           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    III miejsce    – Adrian Cichosz 5d                /Nauczyciel: Bożena Pawlik/


    KATEGORIA: Malarstwo na szkle 7-9 lat
    I miejsce       – Natalia Wiewióra 1b            /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    I miejsce       – Marcelina Sękalska 2a        /Nauczyciel: Urszula Stańco/
    II miejsce      – Maksymilian Mrowiec 1b     /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    II miejsce      – Joanna Niesyt 2a                /Nauczyciel: Urszula Stańco/
    III miejsce     – Jakub Krawczyk 1b            /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    III miejsce     – Maciej Cieśla 1b                 /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    Wyróżnienie – Wojtek Żabiński 1b             /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    Wyróżnienie – Zuzanna Podsiadło 1b         /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    Wyróżnienie – Sebastian Świerczyński 1b  /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    Wyróżnienie – Łucja Muzyka 2a                /Nauczyciel: Urszula Stańco/

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA"
    ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W BIELSKU-BIAŁEJ
    III miejsce      –
    Sandra Niedźwiedź 8c

  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - HISTORIA.PLUS
    ORGANIZATOR: WYDAWNICTWO AMERMEDIA, POZNAŃ

    Laureaci III stopnia:

    Maksymilian Anus 4c

    Kacper Cieśla 4c
    Dominik Pełka 5d

    Laureat IV stopnia:

    Lukasz Ordon 5a

    Laureaci V stopnia:

    Julia Zaporowska 4c

    Dawid Nieć 5b

    Grzegorz Pysz 5d

    Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Justyna Góra, Krzysztof Dusik

  • FINAŁ PROJEKTU „DEUTSCH-LAND, CZYLI WĘDRÓWKA PO LANDACH” - III EDYCJA  29 MAJA 2019 R.
    ORGANIZATOR: KONSULAT GENERALNY NIEMIEC WE WROCŁAWIU
    PATRONAT: KONSUL GENERALNY HANS JÖRG NEUMANN
    II MIEJSCE
    Kinga Koźmińska, Dominika Jasica i Sandra Niedźwiedź 8c
    Uczniów do konkursu przygotowała: Małgorzata Laszczak

  • VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY "INFOSUKCES" (XII 2018 R. - III 2019 R.)
    ORGANIZATOR: POLITECHNIKA ŁÓDZKA, WYDZIAŁ  ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI
    ETAP I – szkolny grudzień 2018 r.
    Temat zadania etapu kwalifikacyjnego
    : "Internet rzeczy"  - wykonanie prezentacji lub grę opisującą na czym polega Internet rzeczy oraz gdzie ma lub będzie miał zastosowanie.
    ETAP II REJONOWY – 15 marca 2019 r. w Łodzi /Półtechnika Łódzka/
    Rozwiązywanie
    testu składający się z 20 pytań zamkniętych.
    ETAP III FINAŁOWY – 15 marca 2019 r. w Łodzi /Półtechnika Łódzka/
    Zadanie finałowe - r
    ozwiązanie problemu w środowisku programowania wizualnego SCRATCH.
    X miejsce i tytuł finalisty Krystian Tajs 8a
    XII miejsce i tytuł finalisty
    Paulina Szczepan 8b
    kwalifikacja do etapu rejonowego
    Miłosz Kopeć 8a
    WYNIKI KONKURSU
    http://www.weeia.p.lodz.pl/konkursy/konkurs-informatyczny-infosukces-2/

    Organizator konkursu w szkole i przygotowanie uczniów Klaudia Wygaś

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO FOX. – 2 MARCA 2019 R.
    ORGANIZATOR: REGIONALNE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE KAGANEK POD PATRONATEM UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE.
    Udział: 17 uczniów
    wynik bardzo dobry - Zuzanna Gielmuda 6b
    wynik dobry - Sandra Niedźwiedź 8c
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu i koordynator konkursu w szkole – Bożena Ciesielczyk

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS.LINGUA PLUS
    ORGANIZATOR: AMERMEDIA  SP. Z O .O.
    laureat I stopnia z wyróżnieniem -  100 % poprawnych odpowiedzi:
    Julia Huczek 5f
    Laureaci I stopnia:
    Natasza Potocka 5c
    Sandra Niedźwiedź 8c
    Sandra Gwiżdż 8c
    Michał Duda 8c
    Laureaci II stopnia:
    Szymon Jarosz 5b
    Oliwier Łasut 8c
    Laureaci III stopnia:
    Dominika Kowalik 5f
    Jakub Drąg 5d
    Laureaci IV stopnia:
    Oliwia Marchacz 5b
    Julia Konior 6a
    Zuzanna Czapla 6b
    Zuzanna Gielmuda 6b
    Mateusz Wiltosiński 8b
    Laureaci V stopnia:
    Kateryna Mitsna 5d
    Marta Susałko 5a
    Tomasz Kołodziejczyk 5b
    Kamil Gunia 5b
    Tomasz Gawron 5e
    D’Antonio Natalia 6a
    D’Antonio Agnieszka 4c
    Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu:
    Anna Czarnota, Lucyna Romańska, Magdalena Nycz, Bożena Ciesielczyk
    Nauczyciel koordynujący konkurs w szkole Bożena Ciesielczyk

  • DRUGI ETAP (FINAŁ) MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU POLSKO-ANGIELSKIEGO 30 MAJA 2019 R.
    ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 

    do którego zakwalifikowało się trzech uczniów:

    Sandra Niedźwiedź 8c, Szymon Czyż 8b, Magdalena Zbijowska 7c
    W II ETAPIE:
    I miejsce Sandra Niedźwiedź  8c
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu – Bożena Ciesielczyk

  • XXII MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ 2018/2019”
    - EWANGELIA ŚW. ŁUKASZA
    ORGANIZATORZY: WYDZIAŁ KATECHETYCZNY KURII BIELSKO- ŻYWIECKIEJ I TOWARZYSTWO KATECHETYCZNE JONASZ ZE SKOCZOWA
    W konkursie uczestniczyło 20 uczniów z klas: IV – VIII, finalistami zostało 10 uczniów, w tym jedna uczennica uzyskała tytuł laureata.
    laureatka - Natalia D’Antonio 6a
    finaliści konkursu:
    Maja Jackowska 4d
    Agnieszka Kołton 5e
    Julia Huczek 5f
    Dominika Kowalik 5f
    Michał Krywult 5f
    Julia Konior 6a
    Anna Stańco 6a
    Dominika Jasica 8c
    Kinga Koźmińska 8c
    Nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu: Irena Podleśna i Mirosława Czarnota

  • MIĘDZYSZKOLNY DRUŻYNOWY KONKURS "CZTERY PORY ROKU" DLA KLAS 5
    ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9
    I miejsce      – Tomasz KOŁODZIEJCZYK 5b, Kamil Gunia 5b, Julia Huczek 5f
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu Elżbieta Myślińska

  • OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS  31 EDYCJA  10.05.2019 R.

    ORGANIZATOR: AMERMEDIA  SP. Z O .O.
    Laureat I stopnia z wyróżnieniem:

    1. Tomasz Koch 3a

    2. Anna Krawczyk 3b

    3. Marek Greń 4c

    4. Maja Jackowska 4d

    5. Kamil Gunia 5b

    6. Julia Huczek 5f

    7. Michał Kmiecik 6a

    8. Julia Konior 6a

    9. Natalia D'Antonio 6a

    Laureat I stopnia:

    1. Zuzanna Gielmuda 6b

    Laureat II stopnia

    1. Bartłomiej Jurczyk 4a

    2. Alan Zypser 4b

    3. Michał Kowalewski 4c

    4. Natan Piskorski 5c

    5. Michał Krywult 5f

    6. Mateusz Krawczyk 6b

    Laureat III stopnia:

    1. Szymon Gaszek 4b

    2. Agnieszka D'Antonio 4c

    3. Filip Mostowski 4c

    4. Franciszek Niesyt 5c

    5. Damian Klenka 8a

    6. Sandra Niedźwiedź 8c

    Laureat IV stopnia:

    1. Jakub Siodłak 4c

    2. Julia Prochownik 4d

    3. Szymon Jarosz 5b

    4. Katarzyna Hajduk 5d

    5. Michał Niesyt 8a

    6. Natalia Giedrys 8c

    Laureat V stopnia:

    1. Michał Prochownik 4d

    2. Oliwia Grzempa 4e

    3. Emilia Kwaśny 5c
    Nauczyciel koordynujący konkurs w szkole - Iwona Kurowska



INNE SZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE

  • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH  21 I 2019 R.
    Uczniowie recytowali wybrany wiersz i fragment prozy z repertuaru literatury dziecięcej.
    Jury wytypowało 3 przedstawicieli do reprezentacji szkoły w Miejskim Konkursie Recytatorskim,
    który odbył się 6 lutego 2019 r. w Domu Kultury w Kamienicy.
    Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
    Klasy 1-3, Joanna Niesyt 2a,
    Klasy 4-6, Milena Cader 4b,
    Klasy 7-8, Faustyna Legierska 7a

                           5 LUTEGO 2019 R. - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
    lokalne obchody <DNI BEZPIECZEŃSTWA W SP1> w dniach 5 lutego - 29 marca 2019 r. 
        pod hasłem: „DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU-2019: DZIAŁAJMY RAZEM!"

  • WIELKI SZKOLNY KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ - 5 lutego 2019 r.
    dla klas I-II      – przygotowała i zorganizowała Urszula Wajda
    dla klas III-V
        – przygotowała i zorganizowała Bożena Pawlik
    dla klas VI-VIII
    przygotowała i zorganizowała Monika Pawlik
    Przebieg konkursu:
    Podczas 3 przerw śródlekcyjnych chętni uczniowie losowali pytania, a za poprawną odpowiedź
    otrzymywali słodkie nagrody

    Konkurs przeprowadzili uczniowie klas VIII pod kierunkiem nauczycieli informatyki

  • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VIII "SMARTFONOWE PODCHODY - O BEZPIECZEŃSTWIE W SIECI"
    Wyróżnienie Kamil Uraś 8c
    Wyróżnienie Aleksy Golik 8c
    Wyróżnienie Miłosz Zięba 8c
    Wyróżnienie Dominik Teda 8c
    Wyróżnienie Michał Niesyt 8a
    Wyróżnienie Damian Klenka 8a
    Organizator: Klaudia Wygaś

  • KONKURS DLA KLAS IV-VIII - PLAKAT POD HASŁEM „KODOWANIE-PROGRAMOWANIE
    TO NAUKA I FAJNA ZABAWA”
    (styczeń/luty 2019 r., udział 13 uczniów, 4 laureatów)
    I miejsce       – Patrycja Dec 5d
    II miejsce      – Maja Jagiełło 5a
    III miejsce     – Milena Cader 4b
    Wyróżnienie Ignacy Grzybek 4a
    Organizator: Bożena Pawlik

  • KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KOLOROWANKĘ DLA KLAS I-III „BEZPIECZNY INTERNET”
    (marzec 2019 r., udział: uczniowie klas I-III,  26 laureatów)                   
    Wyróżnienia:
    1A – Lena Huczek, Aleksander Owczarz
    1B – Wojciech Żabiński, Konrad Kisielewicz, Nikola Płonka
    1C – Maja Walczak, Maja Pytlarz, Zofia Adamczyk
    1D – Zuzanna Żelazkiewicz, Justyna Górny, Marta Bronowska
    2A – Aleksandra Daniluk, Anna Ślósarczyk, Weronika Wójcik, Marcelina Sękalska
    2B – Magdalena Jedynak, Przemek Graf, Izabela Sadlok
    2C – Natasza Sawicka, Paweł Macioszczyk
    3A
    Natalia Szybiak, Nadia Matuszyńska, Maja Kisielewicz
    3B – Anna Krawczyk, Aleksandra Basiura, Mariia Oliinyk
    Organizator: Urszula Wajda

  • KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ DLA KLAS IV-VI  NA PLAKAT "DBAMY O KULTURĘ SIECI"
    (marzec 2019 r., udział: uczniowie klas IV-VI,  21 laureatów)                    
    KLASY IV
    I miejsce     – Karolina Małysa 4c
    II miejsce    – Małgorzata Palowska 4f
    III miejsce   –
    Hanna Hańska 4f
    Wyróżnienia: Adam Kuś 4b, Jakub Siodłak 4c, Iga Koch 4e, Oliwia Grzempa 4e
    KLASY V
    I miejsce     – Julia Huczek 5f
    II miejsce    – Dawid Nieć 5b
    III miejsce   –
    Filip Kozak 5b
    Wyróżnienia: Maja Jagiełło 5a, Agnieszka Kołton 5e, Dominik Michalik 5d, Tomasz Gawron 5e
    KLASY VI
    I miejsce     – Maciej Kryska 6b
    II miejsce    – Zuzanna Gielmuda 6b
    III miejsce   –
    Julia Konior 6a
    Wyróżnienia: Klaudia Krysiak 6a, Julia Cebula 6b, Julia Zawadzka 6b, Weronika Balas 6c
    Organizator: Bożena Pawlik

  • KONKURS NA PLAKAT LUB WIERSZ POD HASŁEM "STOP HEJTOWANIU! STOP MOWIE NIENAWIŚCI”
    DLA KLAS IV-VIII

    (marzec 2019 r. udział 12 klas: 4a, 4b, 4c, 5b, 5c, 5d, 5f, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c (razem 13 plakatów)
    KATEGORIA: PLAKAT
    I miejsce      
     – 8a, 8b
    II miejsce      
    – 4c, 5a
    III miejsce    
     – 5d, 8c
    Wyróżnienia:
      4a, 4b, 5c
    KATEGORIA: WIERSZ
    I miejsce        
    Julia Puczka, Oliwia Król, Oliwia Wodarz 7b
    II miejsce       
    Anna Michalik, Oliwia Koźmińska 7a
    III miejsce      
    Julia Zaporowska, Angelika Bąk, Karolina Małysa, Agnieszka D,Antonio 4c
    KATEGORIA: GAZETKA KLASOWA
    Wyróżnienie specjalne za własną inicjatywę DBI-2019 - klasa 4b

  • KONKURS RODZINNY NA PLAKAT „STOP HEJTOWANIU! STOP MOWIE NIENAWIŚCI”  – KLASY I-III
    (marzec 2019 r. udział 4 klas: 1b, 1c, 2a, 2b (razem 15 plakatów)
    I miejsce       – Jakub Kostrzewski 1c
    II miejsce      – Iwona Herma 1b
    III miejsce     
    – Maja Pytlarz 1c
    Wyróżnienie
    – Szymon Jonasz 2a
    Wyróżnienie – Nadia Janda 1b
    Wyróżnienie
    – Alicja Powałowska 1c
    Wyróżnienie specjalne – klasa 2b (gazetka – 8 plakatów)
    Organizatorzy: Wychowawcy klas, koordynator Bożena Pawlik

  • KONKURS INFORMATYCZNO-SPORTOWY „MARATON INTERNETOWY” DLA KLAS IV-VIII
    zawody sportowe połączone z konkursem wiedzy informatycznej
    (27 marca 2019 r., udział  39 osób)
    I miejsce    – 12 uczniów
    II miejsce   – 12 uczniów
    III miejsce
      – 12 uczniów
    Uczniowskie jury: Weronika Stąsiek 7a, Paulina Mynarska 7a, Oliwia Koźmińska 7a
    Organizatorzy: Agata Mostowska, Bożena Pawlik

  • KONKURSY PLASTYCZNE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ:
    KATEGORIA: RYSUNEK "STOP CYBERPRZEMOCY"
    I miejsce
         – Marika Brzykowska 2b
    II miejsce    – Iza Sadlok 2b
    III miejsce   – Zosia Adamczyk 1c
    Wyróżnienia: Natasza Sawicka 2c, Nikola Distel 2b
    KATEGORIA: KOLOROWANKA "UWAŻAJ W SIECI"
    I miejsce
         – Marysia Niesyt 3a
    II miejsce    – Mateusz Górowski 2c
    III miejsce   – Filip Drąg 2c
    Organizatorzy: Anna Borowa, Elżbieta Mikołajczyk, Monika Borowy

  • KONKURS INFORMATYCZNO-LITERACKI DLA KLAS VII-VIII „NIE HEJTUJ! ZOSTAŃ PRZYJACIELEM”
    KATEGORIA: KLASY VII
    I miejsce
          – Aleksandra Kania 7b
    II miejsce     – Oliwia Koźmińska 7a
    III miejsce    – Magdalena Zbijowska 7c
    Wyróżnienie Bogumiła Głogowska 7a
    Wyróżnienie Julia Puczka 7b
    KATEGORIA: KLASY VIII
    I miejsce
          – Martyna Polak 8a
    I miejsce      – Sandra Gwiżdż 8c
    II miejsce     – Paulina Szczepan 8b
    II miejsce     – Natalia Giedrys 8c
    III miejsce    – Jakub Kastura 8b
    III miejsce    – Sandra Niedźwiedź 8c
    Wyróżnienie Krystian Tajs 8a
    Wyróżnienie Weronika Gruchel 8b
    Wyróżnienie Sebastian Kazimierczyk 8b
    Wyróżnienie Michalina Kulpińska 8b
    Wyróżnienie Kamila Usarz 8c
    Organizatorzy: Bożena Pawlik, Klaudia Wygaś, Monika Pawlik, Urszula Wajda

  • KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS VI "GRA EDUKACYJNA - PRZYJAZNY INTERNET"
    (marzec 2019 r., udział: uczniowie klas VI,  18 laureatów)                    
    I miejsce       – Zuzanna Gielmuda, Julia Zawadzka 6b
    II miejsce      –
    Kornelia Podstawna, Julia Konior, Michał Kmiecik, Marcin Staniszewski, Jakub Damek 6a
    III miejsce     –
    Jowita Fąfara, Nikola Baranowska 6c

    Wyróżnienie –
    Anna Stańco, Izabela Kiszczak, Natalia D'Antonio, Oliwia Karabin 6a
    Wyróżnienie –
    Emila Domaradzka, Aleksandra Suchodolska 6b
    Wyróżnienie –
    Katarzyna Kubacka, Wiktoria Hrabowska, Aleksandra Osak 6b
    Organizatorzy: Bożena Pawlik, Urszula Wajda

  • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VII "PROJECT LIVE"
    I miejsce        – Malwina Sochacka 7b
    II miejsce       –
    Aleksandra Kania 7b
    III miejsce      – Paweł Kozłowski 7c
    Wyróżnienie  – Oliwia Wodarz 7b
    Wyróżnienie  –
    Kamil Wiewióra 7b
    Wyróżnienie  – Julia Pytel 7b
    Wyróżnienie  – Oliwia Król 7b
    Wyróżnienie  – Dominik Ciaciura 7b
    Wyróżnienie  – Zofia Jackowska 7b
    Wyróżnienie  – Laura Biegun 7c
    Wyróżnienie  – Zuzanna Górka 7c
    Wyróżnienie  – Natalia Kulas 7c
    Organizator: Klaudia Wygaś

  • KONKURSY W "KĄCIKU WYNALAZCY" /obok sali 35/
    KONKURS TECHNICZNY "WYZWANIE DLA MŁODYCH WYNALAZCÓW" (KLASY IV-VII)
    "Jak w upalny dzień zabezpieczyć produkty wyjęte z zepsutej lodówki, gdy w przechowywaniu nie mogą nam pomóc sąsiedzi i nie mamy do dyspozycji żadnej przenośnej, małej chłodziarki?"
    I miejsce        – Łukasz Ordon 5a
    I miejsce        – Kamil Wiewióra 7b
    Wyróżnienie  – Patrycja Dec 5d
    Wyróżnienie  – Kamil Lisiński 4c
    Wyróżnienie  – Kacper Cieśla 4c
    KONKURS TECHNICZNO-INFORMATYCZNY - PLAKAT "NOWINKI TECHNOLOGICZNE" (KLASY IV-VIII)     
    I miejsce        – Julia Pytel 7b
    II miejsce       – Patrycja Dec 5d
    III miejsce      – Filip Kastura 4e
    Wyróżnienie  – Łukasz Ordon 5a
    Wyróżnienie  – Kamil Wiewióra 7b
    Wyróżnienie  – Maciej Kryska 6b
    Wyróżnienie  – Paulina Mynarska 7a
    Organizator: Klaudia Wygaś

  • KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "LOGO SZKOŁY" DLA KLAS VIII
    I miejsce        – Michał Niesyt 8a

    II miejsce       – Olaf Staniszewski 8a

    III miejsce      – Kamila Usarz 8c

    Wyróżnienie  – Oskar Szumilas 8a
    Organizator: Klaudia Wygaś

  • SZKOLNY KONKURS KLAS IV-VII "TALENTY JEDYNKI" - 26.III.2018 R. 
    I miejsce            –
    Faustyna Legierska i Bogumiła Głogowska 7a
    I miejsce            –
    Jakub Drąg 5d
    I miejsce            –
    Zuzanna Gielmuda 6b
    I Wyróżnienie    –
    Oliwia Giedrys 5c
    II Wyróżnienie   –
    Julia Puczka 7b
    III Wyróżnienie  –
    zespół 6 dziewcząt 4b
    Jury nauczycielskie: Ewa Wilman, Marta Rasała, Maria Szweda
    Organizator: Bożena Świder

  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „ŚWIAT JEST PIĘKNY”  DLA KLAS 4-8 - KWIECIEŃ 2019 R.
    Udział: kilkadziesiąt prac, wśród których znalazły się fotografie ludzi, kwiatów oraz pejzaż zarówno Polski
    jaki i spoza naszej ojczyzny – bardzo szeroka i twórcza interpretacja tematu konkursowego.
    Jury konkursowe:
    Przewodniczący Jury: artysta-fotografik Kazimierz Jastrzembski
    Członek Jury: artysta-fotografik Lucyna Romańska
    I miejsce        –
    Maria Serafin 5c
    I miejsce        – Maria Kalfas 7c
    II miejsce       – Marta Andrzejewska 4a
    II miejsce       – Kamila  Szmulewicz 5c
    III miejsce      – Adrian Cichosz 5d
    III miejsce      – Natasza Potocka 5c
    Wyróżnienie  – Karolina Kaliciak 4f
    Wyróżnienie  – Maja Górecka 5a
    Wyróżnienie  – Zuzanna  Żabińska 5c
    Wyróżnienie  – Dominika Kowalik 5f
    Wyróżnienie  – Natalia Szczepan  6a
    Wyróżnienie  – Zofia Jackowska 7b
    Wyróżnienie  – Julia Ilkiewicz  8c
    Wyróżnienie  – Paulina Szczepan 8b
    Wyróżnienie  – Paulina Kędzior 8c
    Organizator: Lucyna Romańska

  • KONKURS GEOGRAFICZNY - LIGA ZADANIOWA Z GEOGRAFII  KLAS VII
    I miejsce        – Koźmińska Oliwia  klasa 7a oraz Michalik Anna klasa 7a 
    II miejsce       – Domagała Wiktoria klasa 7c
    III miejsce      – Król Oliwia klasa 7b
    Organizator: Krystyna Manda

  • KONKURS GEOGRAFICZNY NA " NAJPIĘKNIEJSZY LIST DLA ZIEMI " - ELIMINACJE SZKOLNE:
    I miejsce        – Niesyt Michał 8a oraz Polak Martyna 8a
    II miejsce       – Niesyt Maria 3a
    III miejsce      – Pytel Julia 7b
    Organizator: Krystyna Manda

  • KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ DLA UCZNIÓW KLAS V - 3.04.2019 r.
    I miejsce        – Huczek Julia 5f
    II miejsce       – Kołodziejczyk Tomasz 5b
    III miejsce      – Ślosarczyk Maja 5b
    Organizator: Anna
    Hankus

  • KONKURS  WIEDZY O ZDROWIU I BEZPIECZEŃSTWIE W  KLASACH I-III
    KLASY I
    I miejsce        – Zofia  Adamczyk 1c
    II miejsce       – Emilia Drewniak 1 c
    III miejsce      – Lena Huczek 1a  oraz Julia Chmielewska 1c
    Wyróżnienie  – Leonard Szymkowiak 1 b

    KLASY II

    I miejsce        – Izabela Sadlok.2b

    II miejsce       – Joanna Niesyt 2a

    III miejsce      – Anna Ślósarczyk 2a

    KLASY III

    I miejsce        – Maria Niesyt 3 a

    II miejsce       – Natalia Szybiak 3 a

    III miejsce      – Anita Szczęch 3 b

    Organizatorzy: Ilona Łukosz-Malarz, Czesława  Mika

  • SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS II - III
    KLASY DRUGIE (konkurs indywidualny):
    I miejsce        – Przemysław Graf 2b,
    II miejsce       – Bartosz Zygmunt 2a,
    III miejsce      – Filip Piskorz 2c,
    KLASY TRZECIE (konkurs drużynowy):
    I miejsce        – Mikołaj Górski i Mikołaj Koch 3a,
    II miejsce       – Jakub Franczak i Martyna Jurasz 3b,
    III miejsce      – Wiktoria Dąbrowska i Mateusz Hoffman 3b
    Organizator: Bogusława Michalska-Kaps

  • SZKOLNY KONKURS WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II - 5 I 6 MAJA 2019 R. 
    KLASY IV-VI
    I miejsce        – D’Antonio Natalia 6a     
    II miejsce       –
    Konior Julia 6a  
    III miejsce      – Gunia Kamil 5b 
    III miejsce      – Huczek Julia 5f  
    Wyróżnienie  – Jackowska Maja 4d     
    KLASY VII-VIII
    I miejsce        – Jackowska Zofia 7b   
    II miejsce       – Domagała Wiktoria 7c
    III miejsce      – Falkowska Anita 7c

  • SZKOLNY  KONKURS PLASTYCZNY
    „40 ROCZNICA I PIELGRZYMKI PAPIEŻA - ŚW. JANA PAWŁA II DO POLSKI”
    Wyróżnienie  –
    Wróbel Kamila 4a
    Wyróżnienie  – Kacper Cieśla 4c
    Wyróżnienie  – Krais Wiktoria 4e
    Wyróżnienie  – Dzikowska Joanna 5e
    Wyróżnienie  – Polak Martyna 6b
    Organizatorzy: I. Podleśna, M. Czarnota, K. Kwaśna

  • KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY "LICZBA PI - KOŁA I OKRĘGI "
    I miejsce       – Maria Kalfas 7c    
    I miejsce       –
    Magdalena Zbijowska 7c
    I miejsce       – Antonina Śpiewak 4c
    Wyróżnienia: Kinga Bargieł 6c, Roksana Smoczyńska 5b, Julia Pytel 7b, Aleksandra Kania 7b, Karina Wadach 7c,  
                          Nikola Łukowska 6b, Amelia Gruszka 5b, Jowita Fąfara 6c, Emilia Kwaśny 5c, Natalia Marek 5f,
                          Julia Michał 7b, Katarzyna Kubacka 7c

    Organizator konkursu: Elżbieta Myślińska

  • SZKOLNY KONKURS Z FIZYKI "MŁODY EINSTEIN" DLA KLAS VII-VIII

    KLASY VII:
    I miejsce    – Aleksandra Kania 7b
    II miejsce   – Julia Puczka 7b

    KALSY VIII:

    I miejsce    – Sandra Niedźwiedź 8c
    II miejsce   – Michał Niesyt 8a
    Organizator: Małgorzata Matusiak-Ordon

  • KONKURS ORTOGRAFICZNY ,,ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII''''
    KLASY IV

    I miejsce    – Maja Jackowska kl. 4 d

    KLASY V

    I miejsce    – Julia Konior kl. 6 c

    KLASY VII

    I miejsce    – Zofia Jackowska kl. 7 b

    I miejsce    – Radosław Rudziński kl. 7 b

    II miejsce   – Olgierd Furtak kl. 7 b

    III miejsce  – Oliwia Król kl. 7 b

    KLASY VIII

    I miejsce    – Sandra Niedźwiedź kl. 8 c
    Organizator: Małgorzata Pastor

G R A T U L U J E M Y!
 

 


PROGRAMY:
































 

AKTUALNOŚCI

KOMUNIKATY BIEŻĄCE


DOKUMENTY SZKOŁY

GRONO PEDAGOGICZNE

KLASY I WYCHOWAWCY

ZESTAW PROGRAMÓW

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW


SAMORZĄD UCZNIOWSKI

PLAN LEKCJI


KALENDARZ IMPREZ

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

NASZE SUKCESY

FOTOGALERIA

ŚWIETLICA


BIBLIOTEKA

REKRUTACJA DO KLASY I

PEDAGOG SZKOLNY


BEZPIECZNY INTERNET

KARTA ROWEROWA


DORADZTWO ZAWODOWE

GRY EDUKACYJNE

PRZYDATNE LINKI

RADA RODZICÓW


ARCHIWUM SP1 2006-19


GODZINY PRACY
sekretariatu szkoły
800-1530


OCHRONA NAUCZYCIELA
JAKO FUNKCJONARIUSZA PUBLICZNEGO

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych
e-mail;
iod.sp1@mzo.bielsko.pl


INFORMACJE O SZKOLE:


http://sp1.bip.mzo.bielsko.pl/



http://www.mzo.bielsko.pl/
 


 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w Twojej przeglądarce.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. Bohaterów Westerplatte
 43-300 Bielsko-Biała  ul. Józefa Rymera 2  woj. śląskie