SZKOŁA Z LOTU PTAKA


E-MAIL: 
sp1bielsko@op.pl

   

TELEFON I FAX: 
(033) 81-222-95 

 HISTORIA SZKOŁY NASZ PATRON ORGANIZACJA R. SZK. LOKALIZACJA GAZETKA "JEDYNKA"

 


NASZE SUKCESY

W ROKU SZKOLNYM 2019/20

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WIDOK Z MOJEGO OKNA"  
    ORGANIZATOR: OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ BIELSKU-BIAŁEJ
    Wyróżnienie Jagoda Treszczyńska 4A
    Organizator w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "INNY NIE ZNACZY GORSZY"
    ORGANIZATOR:  KSIĄŻNICA BESKIDZKA W RAMACH  XVII DNI INTEGRACYJNYCH
    III miejsce    
    Jowita Fąfara 7c
    Wyróżnienie – Kinga Bargieł 7c 
    Organizator w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak
    x

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS PROGRAMISTYCZNY "PIX PROGRAMMING CHALLENGE PL" - XI 2019 r.
    ORGANIZATOR: EDU LAB SP.ZO.O. W WARSZAWIE ORAZ WYDZIAŁEM MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
    ELIMINACJE NA POZIOMIE ROOKIE  (2013-2009)  - kwalifikacja do Półfinału (od 15 pkt. - 20 pkt.))
    Oliwia Grzempa 5e         – 20 pkt.
    Bartłomiej Jurczyk 5a     – 18 pkt.
    Szymon Król 5e             –  18 pkt.

    Iga Koch 5e                  –  17 pkt.
    Gabriel Dusza 5a            – 15 pkt.
    Ignacy Grzybek 5a       
     –  15 pkt.   
    ELIMINACJE NA POZIOMIE SKILLED (2004-2008) - kwalifikacja do Półfinału
    Oliwier Nikiel 8b              – 20 pkt.
    Anna Michalik 8a            – 19 pkt.
    Radosław Rudziński 8a   – 19 pkt.
    Kamil Gunia 6b               – 17 pkt.
    Weronika Stąsiek 8a       – 16 pkt

    Organizatorzy konkursu w szkole: Bożena Pawlik i Klaudia Wygaś

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY SPORTOWE

  • ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE - TENIS STOŁOWY - 22 XI 2019 R.
    ORGANIZATOR:

    I miejsce drużynowo chłopcy: Tomasz Kołodziejczyk, Adam Świder, Oskar Kania
    I miejsce drużynowo – dziewczęta: Maja Ślosarczyk, Aleksandra Tlałka, Agnieszka Kołton
    Indywidualnie dziewczęta:
    I miejsce      Maja Ślosarczyk
    III miejsce    Agnieszka Kołton
    Indywidualnie chłopcy:
    I miejsce       Tomasz Kołodziejczyk
    II miejsce      Adam  Świder
    III miejsce     Oskar Kania

SZKOLNE SUKCESY

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V: PLAKAT "NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ WIDOCZNY"  -  X '19 R.
    I miejsce     
    Szymon Wardas 5a
    II miejsce     Julita Wąsicka 5e
    III miejsce    Szymon Król 5e
    Wyróżnienia: Wiktoria Krais 5a, Marta Andrzejewska 5a, Kamila Wróbel 5a, Filip Mostowski 5c, Julia Pacek 5c,
    Maja Bystrek 5e, Zofia Bystrek 5e, Iga Koch 5e, Oliwia Grzempa 5e
    , Miłosz Szczepan 5f
    Organizator: Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V: PROJEKT W GRUPACH "WIDOCZNY=BEZPIECZNY" - X'19
    I miejsce     
    Nikola Tchórzewska, Nikola Wójtowicz 5b
    II miejsce     Maja Jackowska i Julia Prochownik 5d          
    III miejsce    Zuzanna Różycka i Krzysztof Kolarczyk 5b
    Wyróżnienie Milena Cader i Nikola Oleszkiewicz 5b
    Wyróżnienie Zofia Kocoń i Julia Byrska 5b
    Wyróżnienie Karol Rasiński i Filip Bieniek 5f
    Organizator: Urszula Wajda

  • KONKURSY DLA KLAS I-III  "BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO" - X 2019 R.
    KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNA DROGA – KLASY I
    I miejsce
            – Nikola Franczak - 1a
    II miejsce       – Dominika Nowakowska - 1c
    III miejsce      – Wiktor Gąsiorek - 1d
    Wyróżnienia: Marysia Siodłak – 1d , Adam Ziemiański – 1a
    KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI DROGOWE”KLASY II
    I miejsce
            – Julia Chmielewska - 2c
    II miejsce       – Maciej Bańczyk - 2a
    III miejsce      – Szymon Korzeniowski - 2c
    Wyróżnienia: Nikola Płonka – 2b, Piotr Pierzchała – 2d, Artur Gasek – 2d
    KONKURS WIEDZY BRDKLASY III
    I miejsce
           – Sebastian Kuś  - 3b
    II miejsce      – Łucja Muzyka - 2a, Bartosz Zygmunt - 2a
    III miejsce     – Filip Piskorz - 2c
    Organizator: Barbara Golda

G R A T U L U J E M Y!
 

 


PROGRAMY:
































 

AKTUALNOŚCI

KOMUNIKATY BIEŻĄCE


DOKUMENTY SZKOŁY

GRONO PEDAGOGICZNE

KLASY I WYCHOWAWCY

ZESTAW PROGRAMÓW

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW


SAMORZĄD UCZNIOWSKI

PLAN LEKCJI


KALENDARZ IMPREZ

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

NASZE SUKCESY

FOTOGALERIA

ŚWIETLICA


BIBLIOTEKA

REKRUTACJA DO KLASY I

PEDAGOG SZKOLNY


BEZPIECZNY INTERNET

KARTA ROWEROWA


DORADZTWO ZAWODOWE

GRY EDUKACYJNE

PRZYDATNE LINKI

RADA RODZICÓW


ARCHIWUM SP1 2006-19


GODZINY PRACY
sekretariatu szkoły
800-1530


OCHRONA NAUCZYCIELA
JAKO FUNKCJONARIUSZA PUBLICZNEGO

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych
e-mail;
iod.sp1@mzo.bielsko.pl


INFORMACJE O SZKOLE:


http://sp1.bip.mzo.bielsko.pl/



http://www.mzo.bielsko.pl/
 


 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w Twojej przeglądarce.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 im. Bohaterów Westerplatte
 43-300 Bielsko-Biała  ul. Józefa Rymera 2  woj. śląskie